Collar textil

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 18

Gośc GOŚĆ 03-03-09 15:00

Ludzie takie gadanie i pisnie nic nie da jeżeli związki wam nie chcą pomóc to już nic nie rozumie ,jakiś zarząd hyba jest zebrać się i wypiprzyć to towarzystwo . Przecierz wystarczy jeden telefon do odpowiednich instytucji ipowinni niektórych sprowadzić na ziemie.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 03-03-09 15:14

Związki biorą pieniądze i po to są żeby w niektórych sytuacjach pomagać pracownikowi Związkowcy zrobić walne i wybrać nowych przewodniczących!!!.Wy niemacie na to czasu żeby zajmować się takimi sprawami mmiałem kiedyś podobną sytuacje i wszystko gładko poszło , ajeżeli już słyszę że w zakladzie jest mobing to raczej wasze szefostwo nich będzie na bacznosci.POZDRAWIAM ibęde Wam POMAGAŁ

Odpowiedz Cytuj
Hahaha GOŚĆ 03-03-09 18:54

Tak sobie tu czytam i czytam i mnie szlak trafia, baby co tu piszą i obgadują ludzi to powinny się czymś zając, bo najwidoczniej nie mają co robic.Na prawdziwym forum, na które zagląda jakiś moderator, albo admin to powinien się należec BAN.Także się zastanówcie nad swoim postępowaniem, bo to jest chore i oburzające!!!Ludzie, używajcie ortografii, bo jak się na te wasze wypociny patrze to aż szczypie po oczach!!!

Odpowiedz Cytuj
HIHIHI GOŚĆ 03-03-09 19:43

Już dawno powinien cię szlak trafić!!! A jak cię szczypie w oczach to załóż winokle!!!

Odpowiedz Cytuj
Www GOŚĆ 03-03-09 19:47

Gościu "hahaha". O ile mi wiadomo to używa się zasad ortografii. I trafić cię powinien 'szlag' a nie 'szlak' ;] Także może sam powinieneś zacząć "używać ortografii"?

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 03-03-09 20:00

Nie zasłaniaj się ortografią prędzej hyba prawda w oczy cię kole , a baby to są nz targowisku też wyrażaj się troche lepiej

Odpowiedz Cytuj
... GOŚĆ 03-03-09 20:08

Byście się lepiej wzięli za robotę, a nie tu będziecie ludzi obrażać!

Odpowiedz Cytuj
Hahaha GOŚĆ 03-03-09 23:26

Ludzie, mi nie chodzi o to, ze nie ma pieniędzy i że firma biedna, tylko o to, że wymyślacie jakieś głupie wierszyki i w ten sposób obrażacie ludzi.Ludzie co piszą na tym forum nie wnoszą nic dobrego, a jak nie wnoszą nic dobrego to nie ma sensu tu nic pisać, bo i tak nikt się niczego nie nauczy.A jak by ktoś tak was obrażał to ciekawe jak byście sie czuli.Mnie to takie coś wcale nie rusza, także uważam ze to jest jedna wielka głupota.Jak zaczniecie coś pisać to najpierw użyjcie czegoś takiego jak MÓZG i postawcie się w sytuacji tej drugiej osoby.Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Pracownica GOŚĆ 04-03-09 16:24

Każda osoba używa MÓZGU LOGICZNEGO NA TYM FORUM. My nikogo nie obrażamy piszemy szczerą prawdę ,a jak kogoś prawda kole to jego problem!

Odpowiedz Cytuj
Hahaha GOŚĆ 04-03-09 19:02

Nie, nie, nie, to nie jest jego problem, to jest problem tej osoby, która to pisze.Nie wiem czy wiecie, ale można takie rzeczy zglosic w odpowiednim miejscu, także radzę się pilnowac.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://opatow.istrefa.com

istrefa gmina Opatów | istrefa powiat opatowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Opatów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat opatowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 27-500 27-501


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem