Collar textil

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 18

W W W.... GOŚĆ 25-02-09 20:52

Może to i rewelacja...ale gdzie i kiedy powstają te bzdury ? otóż w Collar Textil podczas pracy...tak załoga zakładu, który jest w fazie kryzysu stara się ratować sytuację firmy...wystawiacie się na pośmiewisko DROGIE PANIE, a z tym talentem napewno znajdziecie nową,lepsząpracę, gdy przy pomocy swojej głupoty doprowadzicie firmę do upadku...

Odpowiedz Cytuj
W W W.... GOŚĆ 25-02-09 22:37

Firma Collar Textil w Opatowie - chętnie przyjmiemy do pracy: 20-letnie Panie z 30-letnim doświadczeniem!!!Z powodu przejściowego kryzysu firmy , niestety ale wypłaty wynagrodzenia nie dostaniecie!!!ZAPRASZAMY !!!

Odpowiedz Cytuj
Pracownik GOŚĆ 26-02-09 0:21

Co w tym rewelacyjnego?????? Ta "NOWENNA dla.....",która jest tylko we fragmencie umieszczona na tej stronie,świadczy o Waszej bezradności a zarazem bezsilności i płytkości umysłu.Dlatego musicie uciekac się po te obrażające epitety, skierowane do innych pracowników.Na tyle Was stac? Same urządzacie kabaret ze swojej ciężkiej pracy.Wiele zakładów pracy ma takie same problemy ,albo nawet większe,ale pracownicy nie s---ą w swoje gniazdo.Mam pytanie :czy jesteście z Siebie zadowolone?.Zapewne odpowiedź brzmi:TAK.Czego można się spodziewac.Tyle ludzi traci pracę.A do Was to nie dociera.Wy wolicie w czasie pracy układac niedorzeczne oszczerstwa.Brak dyscypliny .Zostałyście PANIE rozpuszczone pod względem dyscypliny i oto skutki.Ciągłe spacery a to do sklepu ,a to do szatni,a to do palarni.Oczywiście to Waszym zdaniem się Wam należy.Właśnie tu są te pieniądze,o które tak walczycie.

Odpowiedz Cytuj
Wniosek GOŚĆ 27-02-09 9:42

Jeśli prezes przeczyta ten niby "wierszyk" to was wszystkie z roboty powyrzuca...

Odpowiedz Cytuj
P..... GOŚĆ 27-02-09 14:49

Siadła pszczółka na jabłoni i otrzepuje kwiat weź cie się szwaczki do roboty bo już najwyższy czas!I RYM CYM CYM I TRA TA TA brygada szwaczek jest pyskata!I śala la zabawa trwa piszecie bzdety co niemiara!

Odpowiedz Cytuj
Mściciel GOŚĆ 27-02-09 14:50

Co się tak wypierasz i każesz sie ludziom zwalniać , Czemu ty się nie zwolnisz tylko gnębisz i poniżasz ludzi. Gdzie jest pensja za Styczeń. Najpierw kazaliście ludziom robić grupy chorobowe, a ze teraz nie macie zysku z tego to tych ludzi zwalniacie życzę ci ty z****** prezesie żeby ciebie w życiu spotkało takie nieszczęście żebyś w bagno po same pachy . ODDAJ LUDZIOM PIENIĄDZE KTÓRE IM SIE NALEZĄ !!!

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny GOŚĆ 28-02-09 17:16

To forum powinno nie istnieć. Wiem ,że dziś kazdy prawie posiada dostęp do internetu. Ale większość chyba nie wie do czego służy internet. Pierzecie swoje brudy na forum ogólnopolskim. Wzajemnie się podjudzacie i obrażacie. Formy niektórych wypowiedzi są poniżej krytyki. Macie protensję , że ludzie z większych miast nazywaja nas prowincjuszami - sami dajecie ku temu powody . WSTYD !!!!!! Jaką korzyść z tego osiągacie???.

Odpowiedz Cytuj
Ja GOŚĆ 28-02-09 19:51

TO forum to wspaniała rzecz.!!!Pewnie panie z biura nie wiedzą do czego służy internet ,albo sam Pan Prezes.To co pisze ,to większość pisana jest w Collar Textil widać po godzinach, pisane jest do połódnia w pracy.Socjalne na raty wypłacacie-to prawda!Pobory za styczeń jeszcze są nie przelane na konto- to prawda!A jak zaczniecie przelewać to na raty 500 zł.-to prawda!Jak narazie to pracujemy za darmo-to prawda!W soboty pracujemy -to prawda! Prawda kole w oczy Prezesa i Zarząd trzeba zajżeć w swoje gniazdo !Grzebiecie jak krówka w gównie i szukacie winy w szwaczkach!Zwalniacie ludzi z winy pracownika -po co to robicie?TO jasne odporawa zostaje wam w kieszeni ! Złodzieje!!!

Odpowiedz Cytuj
W-aw GOŚĆ 28-02-09 20:57

ŚWIĘTA PRAWDA to co opiusujecie.Nawet nie jednej osobie rzuciło się w oczy że już na forum powinno być 10 stron a jest 7-i kto tu się wstydzi?PRAWDĘ KASUJĄ!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://opatow.istrefa.com

istrefa gmina Opatów | istrefa powiat opatowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Opatów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat opatowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 27-500 27-501


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem