Collar textil

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 18

Gość GOŚĆ 14-02-09 11:47

Walczcie o swoje drogie panie!!!!!! Prezes ma swoje prawa ale wy też macie. Jeżeli nie wypłaca wam pensji w trminie zgłoście to do Inspekcji Pracy.Przecież wy też musicie z czegoś zyć, kupić bilet aby dojechać do zakładu. Tu nie chodzi o jakąś walkę z Prezesem tylko o godne traktowanie człowieka i jego prawa do ubiegania się o swoje prawa. Prezes tłumaczy ze nie ma na wypłaty pieniędzy i żąda zrozumienia ale czy działa to w drugą stronę? , czy on rozumie że wy też możecie nie mieć pieniedzy na dojazd do pracy ?- to już go nie obchodzi. Walczcie o swoje!!!

Odpowiedz Cytuj
Rolnik GOŚĆ 14-02-09 19:03

Jeśli jest na wsi tak dobrze to dlaczego jest tyle pola które stoją ugorem to proponuję ludziom z miasta żeby wzięli sobie darmo pole i niech zobaczą jak się dobrze pracuję w polu w lecie gdy pot z dupy się leje gdy wkłada się pieniądze i nieraz połowy się tego nie zbierze co się włożyło zapraszam ludzie z miasta rozdaję darmo pole miłej pracy

Odpowiedz Cytuj
Rolnik GOŚĆ 14-02-09 22:59

To jest prawda zajmuję się pisemkami bo więcej nic nie umie chyba nie skończyła żadnej szkoły pan prezes tak samo nawet nie umie na spotkaniach logicznie wytłumaczyć gdzie są nasze pieniądze gada bezsensu nawraca jedno i to samo chyba w szkole nie pisał wypracowań gdzie oni oboje się uczyli

Odpowiedz Cytuj
Jasiu GOŚĆ 15-02-09 22:39

Proszę Państwa jeśli chodzi o wypisywanie bzdur o zawodowym wykształceniu szwaczek to faktycznie większość z Nich takowe posiada. Ale czy nie jest prawdą że te osoby, które tam pracują po 30 lat po szkole zawodowej przyczyniły się do rozwoju i marki jaka była WÓLCZANKA. Niemal każdy biznesmen w Polsce i za granicą zna markę Wólczanki. Każdy biznesman wie że Wólczanka znaczy jakość. Nikt kto pokazał się w koszuli z Wólczanki nie wstydził się tego. To nie koszula kupiona z 5 zł w tesco czy na bazarze. Widać to nawet po sklepach. Marki Wólczanki niema na byle jakim stoisku, na straganie czy tym podobnym. Zwykle takie koszule są w renomowanych salonach w centrach miast obok takich marek jak Karstor, Lambert czy Vistula. To właśnie te Kobiety po zawodówkach przyczyniły się do rozwoju marki, jakości jaką nisie ze sobą godło Wólczanki. Osoby te z tak ogromnym bagarzem doświadczenia pilnują jakości bo wiedzą co to znaczy. Nie wierzę że przechodząc pod godło nieznanej firmy Collar Textil nie pracują z podobną precyzją by koszule pod tą marką dorównywały jakością Wólczanki. Każdemu zależy na pracy bo każdy z niej żyje. I drogi Panie Prezesie na stronie internetowej Naszego zakładu są napisane następujące słowa, które potwierdzają to co ja tu napisałam:"Doświadczenie Collar Textil sięga 1971 roku, kiedy to zastał wybudowany w Opatowie jeden z Zakładów Produkcyjnych przedsiębiorstwa Wólczanka. Przez szereg lat Zakład funkcjonował w strukturach polskiego lidera branży koszulowej, z powodzeniem dostosowując się do zmieniających trendów mody. Od 2006 roku Zakład działa jako nowoczesna, niezależna już od Wólczanki, spółka produkcyjna z nową nazwą: Collar Textil Sp. z o.o. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, ciągłym dążeniu do precyzji wykonywania produktów, pragniemy dać Państwu własny, niepowtarzalny wizerunek i styl. Mamy nadzieję, że nasze indywidualne podejście do klienta, analiza jego potrzeb, pozwoli nam spełnić nawet najwyższe wymagania.Oferujemy dwa „brandy” koszulowe: White Collar Trasshöfer i Trasshöfer Lebensstil. W kolekcji tej zwolennicy wysokiej jakości i elegancji odnajdą klasyczne koszule męskie i bluzki damskie wykonane z tkanin o najwyższych parametrach jakościowych. Oferujemy wyroby w barwach podstawowych i z tkanin kolorowo-tkanych przeznaczone do całodziennego użytkowania, dla każdego klienta niezależnie od wieku, w bardzo atrakcyjnych przedziałach cenowych. Collar Textil Sp. z.o.o. szyje również koszule i bluzki na zlecenie wielu znanych krajowych i zagranicznych firm odzieżowych."Zaprzecza to w 100% słowom, że osoby po zawodówkach = złu koniecznemu. Nie trzeba być po studiach aby wykonywać swoją pracę z należytą starannością!!!

Odpowiedz Cytuj
Jjjj GOŚĆ 16-02-09 17:12

JASIU wiem kim jesteś jak już to musisz uświadomić pracownikom że Zakład Produkcyjnych Przedsiębiorstw pod nazwą WÓLCZANKA był do 31.10.2004 roku . Bo od 01.11.2004 roku Wólczanka Production 1 Sp.z.o.o. i Collar Textil .Sp.z.o.o. ta nowoczesna spółka to ten sam ch.j tylko w innym opakowaniu TE DWIE NAZWY ZAKŁADU MAJĄ TEN SAM NIP.ty Jasiu może byś napisał jaka teraz będzie następna nazwa zakładu pod tym samym NIPem NIECHCĘ ALE MUSZĘ Sp.z.oo.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 16-02-09 19:05

OOO wychodzi szydło z worka. Koszule z Collar Textil mają bardzo dobrą jakość dzięki nam szwaczkom, wszystkimi siłami szyjemy ZA DARMO eleganckie koszule które sprzedawane są w Polsce i za granicą ,biorą za nie ciężkie pieniądze a gdzie są nasze wypłaty ile to można czekać ( na przelew ) .Zarabiamy marne grosze po terminie i na raty . Dlanas jako szwaczek troszke szacunku i kultury od Zarządu to chyba by się należało.

Odpowiedz Cytuj
LLLL GOŚĆ 16-02-09 22:38

Stała informatorka dyrektorki kabluje na prezesa.-'Ona o panu prezesie opowiada,że nie ma pan matury,że używa pan zwrotów obcojęzycznych ni w pięć ni w dziesięć ,no i wogóle nie nadaje się pan na to stanowisko." - Powiedz jej pani ,że może mnie w d.pę pocałować i " VICE VERSA"

Odpowiedz Cytuj
Jasiu GOŚĆ 18-02-09 13:17

Drogie majstrowe weźcie się za swoją pracę nie róbcie zlotu czarownic, nażekacie na ciężką pracę wstyd.

Odpowiedz Cytuj
Pracownik z GOŚĆ 18-02-09 21:21

Jestem pracownikiem tego zakładu, zmieniali się prezesi, zmieniały się czasy i rządy tylko jedno pozostało wciąż takie samo ....kultura specyficzna dla tego zakładu- chamstwo, fałsz, wyzysk i nie mam na myśli tylko kierownictwa, "góry" ale i tych wszystkich ,którzy pracują obok mnie, mówi się ,że zły to ptak co własne gniazdo kala... jak przełożeni mają nas poważnie traktować skoro sami siebie nie szanujemy, pozwalamy sobie wejść na głowę zostajemy po godzinach pracujemy w soboty a póżniej narzekamy tylko tak żeby nikt nas nie słyszał, bo otwarcie nikt nie wystąpi, jeden przed drugim się podlizuje i udaje kogoś lepszego.pozdrawiam

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://opatow.istrefa.com

istrefa gmina Opatów | istrefa powiat opatowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Opatów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat opatowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 27-500 27-501


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem